Rock Soul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa

Ići dole 
AutorPoruka
core
Rock guru
Rock guru
core


Broj poruka : 999
Datum upisa : 23.10.2010
Lokacija : Tuzla

Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa Empty
PočaljiNaslov: Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa   Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa I_icon_minitimeSub Mar 17, 2012 7:13 pm

Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa 20120317-103829_01

Gitarist The Rolling Stonesa Keith Richards ispričao se kolegi iz benda, frontmenu Micku Jaggeru na komentarima na njegov račun koje je iznio u svojim memoarima pod nazivom "Life" ("Život") koji su izazvali sukob unutar benda.
Kako piše magazin Rolling Stone, dvojica rock and roll veterana odlučila su da je vrijeme da pođu dalje, što će obradovati obožavatelje jer je njihov sukob prijetio planovima proslave 50 godina postojanja benda i još jedne svjetske turneje.

"Ako pogledate bilo koju karijeru sjetit ćete se i uspjeha i padova. Tijekom '80-ih Keith i ja, na primjer, nismo dobro komunicirali" rekao je Jagger i pojasnio:"Prilično sam se umiješao u poslovnu stranu Stonesa, mahom zbog toga što sam mislio da to nikoga drugog ne intersira, ali iz knjige jasno je vidljivo da se Keith osjećao isključenim, što je šteta. Mislim da je vrijeme da nastavimo dalje".
Richards se s tim slaže: "Mick je u pravu. On i ja prošle smo godine pričali na način kako dugo nismo i to mi je bilo jako važno. Što se knjige tiče, to je moja priča i prilično je sirova jer je tako i trebalo biti, ali znam da su neki njeni dijelovi duboko povrijedili Micka i žalim zbog toga".

Dugoočekivana turneja benda koja se očekivala ove godine na 50 godina formiranja benda, trebala bi krenuti 2013. godine, navodi list.
Neki izvori smatraju da je do odlaganja došlo zbog sukoba na relaciji Richards-Jagger, ali Roling Stone navodi da je Richardsovo zdravlje glavni razlog. "Kvaliteta izvođenja gitarista opala je nakon povrede glave koju je pretrpio na odmoru na Fidžiju u travnju 2006. tijekom turneje 'Bigger Bang'" navodi magazin.

Izvor: Muzika.hr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.metal4everblackedition.blogger.ba
 
Pomirili se Jagger i Richards, vrijeme je za novu turneju Stonesa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Gorthaur's Wrath" najavio prvu evropsku turneju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rock Soul :: Forum :: Vijesti-
Skoči na: