Rock Soul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Scorpions

Ići dole 
+4
RockLegend
core
Steppen.wolf
rock-girl
8 posters
AutorPoruka
rock-girl
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
rock-girl


Broj poruka : 90
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 30

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 11:15 am

Scorpions je njemačka rock i hard rock grupa. Poznata po pjesmama "Wind of change", "Send Me An Angel", "Still Loving You" i "No one like you". Grupa koja je bila najpoznatija 1980-ih, ali još uvijek je poznata široj javnosti, sviraju dan danas.
Rudolf Schenker, ritam gitarist osnovao je grupu 1965. Isprva je Schnecker bio svirač i vokal. To se promijenilo 1969 kada su u grupu ušli Rudolfov mlađi brat Michael i Klaus Meine. 1972 izdali su svoj prvi album nazvan "Lonesome Crow".Za vrijeme promoviranja albuma, Scorpionsi su bili predgrupa britanskoj grupi UFO. Tada su UFO-vci pozvali Michaela Schneckera da svira za njih što je ovaj prihvatio. Tada se grupi priključio Uli Roth koji je pomogao završiti promociju albuma.
1974 Scorpionsi u novoj postavi objavljuju album "Fly to the Rainbow". Album je postao još poznatiji nego "Lonesome Crow" i tako su Scorpionsi postali slavni.Zatim su idali album "In Trance" koji je postao jedan od najboljih njemačkih albuma te godine. 1980 godina Scorpionsi su postali jedna od najboljih europskih rock grupa. S singlom "Wind of Change" osvojili su mnoge nagrade i nisu se skidali sa svjetskih "top" ljestvica.
Scorpionsi su poslije 1970-ih i 1980-ih malo stali s svirkom, što je označilo kraj albuma i novih pjesama. Tada su 1993 godine objavili album "Face the Heat" koji je skoro dosegnuo uspjeh Wind of changea. Scorpions i danas sviraju po Band Aidovima i koncertima. Od 1993 snimili su još 8 albuma i tako "besmrtni" Scorpionsi i dalje posrečuju duše obožavatelja.


Poslednji izmenio rock-girl dana Uto Avg 16, 2011 2:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Steppen.wolf
Admin
Admin
Steppen.wolf


Broj poruka : 705
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 30

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 11:37 am

mislim da ne bi trebali bit u heavy metalu..inače ih jako volim..still loving you,blackout su mi omiljene pjesme
Nazad na vrh Ići dole
rock-girl
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
rock-girl


Broj poruka : 90
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 30

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 11:52 am

na Wikipediji pise da su heavy a i tako sam cula... Anyway, "You and I" mi je najbolja
Nazad na vrh Ići dole
Steppen.wolf
Admin
Admin
Steppen.wolf


Broj poruka : 705
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 30

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 12:11 pm

na wikipediji piše da je metallika heavy
Nazad na vrh Ići dole
core
Rock guru
Rock guru
core


Broj poruka : 999
Datum upisa : 23.10.2010
Lokacija : Tuzla

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 12:22 pm

Au, ovo meni Rock Sad

Any way... Winds of Change je dobra pjesma, ali je izbjegavam jer mi je postala "iritantna".
Rock you like a hurricane je dobra...

Ha, prošle godine su čini mi se i prestali svirat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.metal4everblackedition.blogger.ba
core
Rock guru
Rock guru
core


Broj poruka : 999
Datum upisa : 23.10.2010
Lokacija : Tuzla

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 12:23 pm

I Jelena, kao moderator ovog PDF-a, ti preporučujem da teme otvoraš na malo bolji način. Koja informacija, neki link, ovo, ono... čisto zbog toga što je ljepše.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.metal4everblackedition.blogger.ba
Steppen.wolf
Admin
Admin
Steppen.wolf


Broj poruka : 705
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 30

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 1:58 pm

stari su već..
wind of change i rock you like hurricane su smorile svakog živog..
oni su neki hard n heavy po meni..
Nazad na vrh Ići dole
RockLegend
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
RockLegend


Broj poruka : 191
Datum upisa : 13.03.2010

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 6:09 pm

Freak ::
stari su već..
wind of change i rock you like hurricane su smorile svakog živog..
oni su neki hard n heavy po meni..
u potpunosti se slazem
evo jedna od omiljenih
Nazad na vrh Ići dole
rocker u penziji
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
rocker u penziji


Broj poruka : 469
Datum upisa : 27.03.2011
Godina : 57
Lokacija : bih Laktasi

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 8:38 pm

Ne volim švabe ni njihovu muziku,ne volim ni bundesligu,ne volim ni Scorpions.
Uvjek uzimam sa rezervom sve što je švapsko osim tehnike i automobila.
Ali tema su Scorpions pa ću reći samo ovo-pokušaj njemačke kopije Withesnake samo što švabe nemaju taj filing kao što ga nemaju ni u fudbalu.Čist profesionalizam,ništa tehnika,samo sirova snaga.
PS...u pitanju je melodični hard rock.
Nazad na vrh Ići dole
judas
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
judas


Broj poruka : 107
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:12 am

Ne znam da li postoji bend koji vise smara od njih
Nazad na vrh Ići dole
SAG
Rock guru
Rock guru



Broj poruka : 708
Datum upisa : 15.12.2010

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 11:57 pm

Imam onaj disk "Love at First Sting"... vrlo dobar album.
Nazad na vrh Ići dole
Margita
Rock ucenik
Rock ucenik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 27.12.2011

Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 2:52 am

Poslušam ponekad...ima pesama koje volim,ok su Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Scorpions Empty
PočaljiNaslov: Re: Scorpions   Scorpions I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Scorpions
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rock Soul :: Muzika :: Metal :: Heavy-
Skoči na: