Rock Soul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novi Rock vs stari Rock ?

Ići dole 
+19
sin rockera u penziji
rocker u penziji
.Opheliac.
horehound
Fade To Black
rock_girl_anchy
-nidzo-
FloorMotion
*Stella*
<3poet-heart<3
RockLegend
K*iLL!ingInTHc(:eNaME
Baraba
Animal
Steppen.wolf
mIdNiGhT_rOsE
core
kraljica teror
Woodstock
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Stari Rock vs novi Rock
stari Rock
Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_vote_lcap95%Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_vote_rcap
 95% [ 18 ]
novi Rock
Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_vote_lcap5%Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 19
 

AutorPoruka
sin rockera u penziji
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
sin rockera u penziji


Broj poruka : 82
Datum upisa : 28.03.2011
Lokacija : Laktasi

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimeSub Apr 02, 2011 8:46 am

Ja sam glasao za stari.....Ni novi nije baš toliko loš,ali stari bendovi su bolji.....
Nazad na vrh Ići dole
RockLegend
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
RockLegend


Broj poruka : 191
Datum upisa : 13.03.2010

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 04, 2011 8:44 pm

rocker u penziji ::
Glasao sam za stari rock mada i ovaj noviji nije los.Samo da bi nam svima bilo jasnije stari rockeri su imali vise mogucnosti da odsviraju nesto novo dok je sad to mnogo teze.Skoro da nema ritma ili rifa da nije odsviran ranije tako da je tesko nesto novo odsvirati a da to ne lici na neku odsviranu stvar.
Uvjek postoji neki novi ritam ili rif koji se moze svirati, samo je stvar u tome koliko su ljudi originalni...
Mislim da su svi noviji bendovi pomalo zahvaceni onim sto Rambo Amadeus (Antonije Pusic) naziva turbo kulturom, bez obzira na zanr ili nesto slicno
Takodje tvrdim da je muzika uopste nekada bila dosta "kvalitetnija" nego danas, jer napredak tehnike nikako ne moze da unaprijedi kulturu vec samo suprotno...
Realno gledano najkvalitetnija muzika jeste ono sto se naziva "klasika" ali kao sto rece Bajaga "...Klasiku slusa onaj ko razume..."
i da ne smaram vise dosta je za ovu poruku
Nazad na vrh Ići dole
rocker u penziji
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
rocker u penziji


Broj poruka : 469
Datum upisa : 27.03.2011
Godina : 57
Lokacija : bih Laktasi

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 04, 2011 9:22 pm

Originalnost podrazumjeva licnu slobodu u kreativnosti .Kreativnost je ono sa cim se radjas a originalnost se stice i na zalost ponekad i gubi. U pravu si sve sto si rekao cime su novi bendovi zahvaceni i ima toga jos .
Evo da i ja ne smaram jos samo ovo" Samo gladan stomak moze stvoriti nove vrijednosti u umjetnosti dok pun stvara smrdljive gasove". hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kraljica Terror
Rock ucenik
Rock ucenik
Kraljica Terror


Broj poruka : 39
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 27
Lokacija : Espoo,Finland

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 01, 2011 6:36 pm

Stari rock definitivno.
Nazad na vrh Ići dole
rock-girl
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
rock-girl


Broj poruka : 90
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 30

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 12:00 am

FloorMotion ::
pa zavisi ko sta smatra starim a sta novim.... neki smatraju novi rock vec negde od 80-ih... Ja sam uvek za staru skolu, a "novim" Rockom smatram sve bendove od 2000-te pa do danas. Vecina tog "novog" Rocka nije ni blizu onom "starom". bom
slazem se tj. saglasna sam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Margita
Rock ucenik
Rock ucenik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 27.12.2011

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 3:43 am

Stari.. !
Nazad na vrh Ići dole
judas
Osjecam potrebu za Rockom
Osjecam potrebu za Rockom
judas


Broj poruka : 107
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32

Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitimeUto Mar 20, 2012 1:53 am

core ::
ja sam za ove malo modernije tipa Electric Six, Gay Blades, Foo Fighters itd...
jer čim se spomene neki onaj Led Zeppelin meni se povraća... Rolling Eyes

Zato sto si retard
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Rock vs stari Rock ?   Novi Rock vs stari Rock ? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi Rock vs stari Rock ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Novi album punk/rock benda "Hladno Pivo"
» Novi banner
» concrete sun, novi album
» Rundekov novi album na internetu
» Pearl Jam lansirali novi singl "Olé"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rock Soul :: Muzika :: Ankete-
Skoči na: