Rock Soul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?

Ići dole 
+20
horehound
SAG
Woodstock
core
mIdNiGhT_rOsE
Mr.Murray
Sakal94
3N
.Opheliac.
judas
Fade To Black
K*iLL!ingInTHc(:eNaME
Animal
Baraba
*Stella*
<3poet-heart<3
RockLegend
Rastaman
kraljica teror
Error xD
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Error xD
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
Error xD


Broj poruka : 227
Datum upisa : 13.09.2010
Godina : 29
Lokacija : U PM.....cccc

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 5:20 pm

Ja sam pocela citati Ana Karenjina ...Very Happy moram jer imam za diplomski ispit 4 god...Sad

A vi? xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/pages/Los-Angeles-CA/Nije-bitno-koliko-p
kraljica teror
Rock guru
Rock guru
kraljica teror


Broj poruka : 822
Datum upisa : 14.09.2010
Lokacija : Rajvosa

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 5:32 pm

trenutno od Friedrich Schiller-a -Razbojnici,a prije toga biografiju kurta kobejna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rastaman
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
Rastaman


Broj poruka : 155
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 30
Lokacija : Foča

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 7:00 pm

Branko Copic - Dozivljaji macka Tose
Nazad na vrh Ići dole
RockLegend
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
RockLegend


Broj poruka : 191
Datum upisa : 13.03.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 7:15 pm

Trenutno citam "Na Drini cuprija" Ivo Andric (lektira, pa bi se trebalo),
a prije toga sam procitao "Provincijalac" Momo Kapor. Veoma dobre knjge obje i jako mi se svidjaju, a narocito "Provinclijalac" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Idea Idea Idea Neutral What a Face Like a Star @ heaven confused confused
Nazad na vrh Ići dole
<3poet-heart<3
Rock guru
Rock guru
<3poet-heart<3


Broj poruka : 747
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 30
Lokacija : beskraj...^^

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 7:41 pm

...Paulo Koeljo-Djavo i gosposjica Prim...najbolja..Very Happy...onda Alhemicar...i sada citam Jedanaest minuta...sve od Koelja..Very Happy...volim da citam...kad bih pocela nabrajati sve..Very Happy...ih...Very Happy...mnooogooo knjiiigaaa..Very Happy...inace Ana Karenjina je super knjiga...i Na Drini Cuprija smara...ali i ja sam je morala procitati zbog lektire..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Stella*
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
*Stella*


Broj poruka : 595
Datum upisa : 27.08.2010
Godina : 30

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 7:58 pm

Trenutno citam "Osmicu" I "Percy Jackson" treci deo ^^... Very Happy...a pre toga..."Percy Jackson" drugi deo Smile i "Da Vincijev kod" ^^
Nazad na vrh Ići dole
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 8:07 pm

Trenutno citam par knjiga:
Ben Klassen - Vjecna religija priirode
V.Istarhov - Udarac Ruskih bogova
Julius Evola - pobuna protiv modernog svijeta
Martin Hajdeger - misljenje i pjevanje
Rene Genon (djela)

a nabavio sam odlicnih stvari iz rasologije pa sad se spremam za ucenje hehe Cool
Nazad na vrh Ići dole
<3poet-heart<3
Rock guru
Rock guru
<3poet-heart<3


Broj poruka : 747
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 30
Lokacija : beskraj...^^

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 8:14 pm

Baraba ::
Trenutno citam par knjiga:
Ben Klassen - Vjecna religija priirode
V.Istarhov - Udarac Ruskih bogova
Julius Evola - pobuna protiv modernog svijeta
Martin Hajdeger - misljenje i pjevanje
Rene Genon (djela)

a nabavio sam odlicnih stvari iz rasologije pa sad se spremam za ucenje hehe Cool

...like...zanimljiv izbor..Very Happy...strava..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Animal
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
Animal


Broj poruka : 397
Datum upisa : 28.08.2010
Godina : 29
Lokacija : Kotor Varos

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeNed Sep 19, 2010 10:32 pm

Cetvrti krug - Zoran Zivkovic
Nazad na vrh Ići dole
K*iLL!ingInTHc(:eNaME
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
K*iLL!ingInTHc(:eNaME


Broj poruka : 423
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 30

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 7:24 pm

<3poet-heart<3 ::
Baraba ::
Trenutno citam par knjiga:
Ben Klassen - Vjecna religija priirode
V.Istarhov - Udarac Ruskih bogova
Julius Evola - pobuna protiv modernog svijeta
Martin Hajdeger - misljenje i pjevanje
Rene Genon (djela)

a nabavio sam odlicnih stvari iz rasologije pa sad se spremam za ucenje hehe Cool

...like...zanimljiv izbor..Very Happy...strava..Very Happy

potpisujem

Ja citam kao sto rekoh...ponovo Osmicu...
pre toga sam procitala od Nore Roberts..POstene iluzije ---> sranje knjiga
Nazad na vrh Ići dole
RockLegend
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
RockLegend


Broj poruka : 191
Datum upisa : 13.03.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 8:30 pm

Animal ::
Cetvrti krug - Zoran Zivkovic
zanimljivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Error xD
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
Error xD


Broj poruka : 227
Datum upisa : 13.09.2010
Godina : 29
Lokacija : U PM.....cccc

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 9:15 pm

<3poet-heart<3 ::
...Paulo Koeljo-Djavo i gosposjica Prim...

Aaa on je moj omiljeni pisac xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/pages/Los-Angeles-CA/Nije-bitno-koliko-p
<3poet-heart<3
Rock guru
Rock guru
<3poet-heart<3


Broj poruka : 747
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 30
Lokacija : beskraj...^^

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 9:17 pm

Error xD ::
<3poet-heart<3 ::
...Paulo Koeljo-Djavo i gosposjica Prim...

Aaa on je moj omiljeni pisac xD


zezaaaaaas..Very Happy...obozavam gaaaaaa..Very Happy...ostala mi je ova najnovija da procitam...ali je ne mogu nigde naci..Very Happy...najbolji je...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Error xD
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
Error xD


Broj poruka : 227
Datum upisa : 13.09.2010
Godina : 29
Lokacija : U PM.....cccc

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 9:25 pm

ja sam procitala : zahir,djavo i gospodjica Prim,jedanaest minuta,vestica iz Portobela,peta gora,dnevnik jednog carobnjaka
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/pages/Los-Angeles-CA/Nije-bitno-koliko-p
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 10:22 pm

Cemu toliko lozenje na tog debilcica Koelja? Isto kao i onaj O.Pamuk ako me sjecanje ne vara... Oba su olitka i komercijalna... Takvi pisci su se nekada nazivali vikendaski pisci oni koji za novac pisu tricarije na koje se svi pale i traju dok je taj trend popularan...

Elem, nove generacije ce izgleda ostati uskracene za najveceg u proslom vijeku. Ne, on nije najveci pisac, nije najveci poeta, bas suprotno, to je najveci pokvarenjak koji je pisao. Jos ne znate o kome je rijec? Ccc...
To je legendarni Carls Bukovski!
Uzmite pa malo izguglajte, momci vi me nzte, dacu vam knjigu sa pripovjetkama da vidite pravo zlo Wink

Evo da nagovjestimo samo malo:

SADA ME CESTO ZOVU TELEFONOM.
SVI SU TI POZIVI SLICNI....

"JESTE LI VI CARLS BUKOVSKI, PISAC?"

"DA", KAZEM JA.
A ONI MI GOVORE
KAKO RAZUMEJU ONO STO
PISEM
I NEKI SU OD NJIH PISCI,
ILI BI VOLELI DA PISU
A RADE DOSADNE I
ODVRATNE POSLOVE
I NE MOGU DA GLEDAJU SVOJU SOBU,
STAN,
ZIDOVE....
TE NOCI ---
ZELE DA PRICAJU SA NEKIM
I NE MOGU DA VERUJU
DA NE MOGU DA IM POMOGNEM!
DA NE ZNAM RECI!
NE MOGU DA VERUJU
DA SE CESTO PREVIJAM U SOBI,
CUPAM SE ZA UTROBU
I GOVORIM:
" ISUSE, ISUSE, ISUSE ZAR OPET!"
NE MOGU DA VERUJU
DA SU NEVOLJENI LJUDI ULICE,
SAMOCA,
ZIDOVI...
ISTO TAKO I MOJI.
I KADA SPUSTIM SLUSALICU
MISLE DA CUVAM SVOJU TAJNU.

NE PISEM IZ NEKOG SAZNANJA.
KAD TELEFON ZAZVONI
I JA BIH VOLEO DA CUJEM RECI
OD KOJIH BI MI BILO LAKSE.

ZATO JE MOJ BROJ U IMENIKU!

--------------------
Koliko je sentimentalnosti bilo u ovoj sjajnoj pijanduri oronulog duha govori ovo:
''Dzejn, tebe je ubilo to
sto si previse znala.
Dizem casu za tvoje kosti
o kojima ovaj ker
jos uvek sanja. ''

hehe, jebena legenda: http://aforizmi.wordpress.com/category/autori/charles-bukowski/

znao je nekada i da popizdi stari Buk
https://www.youtube.com/watch?v=pUeGsTjIj0A

To je to!
http://graphics8.nytimes.com/images/2006/11/19/books/powe600span.jpg


Inace, bas veceras citam zbirku kratkih prica, ''tako mrtvi vole'', odlican humor i zajebancija...
Sledeci put preporuka za jos jednog bludnika!
U zdravlju ostajte omladino!
Nazad na vrh Ići dole
Fade To Black
Admin
Admin
Fade To Black


Broj poruka : 446
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 30

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeUto Sep 21, 2010 9:15 am

hmmmm...svi nesto citaju osim mene...
sve u svemu nisam bas neki tip za citanje (necu da se navlacim)...
zadnje sto sam citao, hmmmmm, prije par dana Artur Konan Dojl - Serlok Holms (Skarletina studija)....inace Serlok je jedna od rijetkih stvari koje mogu citati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocksoul.net/
<3poet-heart<3
Rock guru
Rock guru
<3poet-heart<3


Broj poruka : 747
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 30
Lokacija : beskraj...^^

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeUto Sep 21, 2010 5:11 pm

Baraba ::
Cemu toliko lozenje na tog debilcica Koelja? Isto kao i onaj O.Pamuk ako me sjecanje ne vara... Oba su olitka i komercijalna... Takvi pisci su se nekada nazivali vikendaski pisci oni koji za novac pisu tricarije na koje se svi pale i traju dok je taj trend popularan...

Elem, nove generacije ce izgleda ostati uskracene za najveceg u proslom vijeku. Ne, on nije najveci pisac, nije najveci poeta, bas suprotno, to je najveci pokvarenjak koji je pisao. Jos ne znate o kome je rijec? Ccc...
To je legendarni Carls Bukovski!
Uzmite pa malo izguglajte, momci vi me nzte, dacu vam knjigu sa pripovjetkama da vidite pravo zlo Wink

Evo da nagovjestimo samo malo:

SADA ME CESTO ZOVU TELEFONOM.
SVI SU TI POZIVI SLICNI....

"JESTE LI VI CARLS BUKOVSKI, PISAC?"

"DA", KAZEM JA.
A ONI MI GOVORE
KAKO RAZUMEJU ONO STO
PISEM
I NEKI SU OD NJIH PISCI,
ILI BI VOLELI DA PISU
A RADE DOSADNE I
ODVRATNE POSLOVE
I NE MOGU DA GLEDAJU SVOJU SOBU,
STAN,
ZIDOVE....
TE NOCI ---
ZELE DA PRICAJU SA NEKIM
I NE MOGU DA VERUJU
DA NE MOGU DA IM POMOGNEM!
DA NE ZNAM RECI!
NE MOGU DA VERUJU
DA SE CESTO PREVIJAM U SOBI,
CUPAM SE ZA UTROBU
I GOVORIM:
" ISUSE, ISUSE, ISUSE ZAR OPET!"
NE MOGU DA VERUJU
DA SU NEVOLJENI LJUDI ULICE,
SAMOCA,
ZIDOVI...
ISTO TAKO I MOJI.
I KADA SPUSTIM SLUSALICU
MISLE DA CUVAM SVOJU TAJNU.

NE PISEM IZ NEKOG SAZNANJA.
KAD TELEFON ZAZVONI
I JA BIH VOLEO DA CUJEM RECI
OD KOJIH BI MI BILO LAKSE.

ZATO JE MOJ BROJ U IMENIKU!

--------------------
Koliko je sentimentalnosti bilo u ovoj sjajnoj pijanduri oronulog duha govori ovo:
''Dzejn, tebe je ubilo to
sto si previse znala.
Dizem casu za tvoje kosti
o kojima ovaj ker
jos uvek sanja. ''

hehe, jebena legenda: http://aforizmi.wordpress.com/category/autori/charles-bukowski/

znao je nekada i da popizdi stari Buk
https://www.youtube.com/watch?v=pUeGsTjIj0A

To je to!
http://graphics8.nytimes.com/images/2006/11/19/books/powe600span.jpg


Inace, bas veceras citam zbirku kratkih prica, ''tako mrtvi vole'', odlican humor i zajebancija...
Sledeci put preporuka za jos jednog bludnika!
U zdravlju ostajte omladino!



...pazi ovako...ja sam ceo letnji raspust provela citajuci...i ne samo sada...citam duuugooo...a i pisem po malo...po meni Koeljo je sve samo ne vikend pisac...u svakoj se knjizi...u svakoj njegovoj recenici se pronalazi neka pouka...delo koje je mene fasciniralo je Peta Gora...ne mogu da ti opisem koliko je mudrih misli na tim stranama...volim da citam...i Koeljo je jedan od retkih koji mene licno zadivljuju...mnogo zivotnih istina se krije iza svake reci...ne znam da li si procitao neko njegovo delo???...ako nisi nemas prava da kritikujes njegov rad...Smile...
...ali zato ja mogu Carlsa...Very Happy...inace...Carls je bio i pesnik i pripovedac i romanopisac...nije mnogo poznat...ali ima stvarno dobrih stvarcica...uglavnom su sve o nekim napacenim ljudima...nesreci...a ja to volim...citala sam jednu knjigu,tj. proza je bila u pitanju,pripovetke,price...i to slucajno...sam u biblioteci nabasala na zbirku...ne znam tacno kako se zove...nesto kao Djavo...tako nesto...ali svidelo mi se do nekle...jednostavne su i za sve...ali mnogo vulgarne...to mi se jedino nije svidelo...i da ima talenta ali to svako moze da napise...Very Happy...realno...i ja mogu da izvredjam sve...svim psovkama...ali nije to to...ne kazem da to konj njega nije i do nekle smesno i ima pouku...ali nije po meni vredan zvanja najboljeg pisca...Very Happy...toliko od mene..Razz
Nazad na vrh Ići dole
*Stella*
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
*Stella*


Broj poruka : 595
Datum upisa : 27.08.2010
Godina : 30

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeUto Sep 21, 2010 5:15 pm

E, ako si mu rekla! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeUto Sep 21, 2010 6:44 pm

pa Bukovski i nije pisac, nego uzegli raspali smecar... U tome i jeste poenta... a znaci sada ti se svidja Koeljo? A koliko godinici imas? Ne preko 15 pretpostavljam...
Nazad na vrh Ići dole
<3poet-heart<3
Rock guru
Rock guru
<3poet-heart<3


Broj poruka : 747
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 30
Lokacija : beskraj...^^

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeUto Sep 21, 2010 9:04 pm

Baraba ::
pa Bukovski i nije pisac, nego uzegli raspali smecar... U tome i jeste poenta... a znaci sada ti se svidja Koeljo? A koliko godinici imas? Ne preko 15 pretpostavljam...

...17...godina...i to uopste nije bitno...on je propalitet bio,i bio je pisac...umro je...i to je nbt...bitno je da ja volim Koelja i da je moje misljenje da nemas prava da umanjujes necije ime ako nisi procitao ni jedno njegovo delo...ako jesi izvinjavam se...moja greska...svako ima pravo na svoje misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:51 am

normalno da sam procitao, da ne bi' pisao o nekome a da ga ni ne znam (nema smisla)
hahaha znaci svako ko umre je nebitan? lol
normalno da je bio propalitet, to je reakcija na placipickasti trend koji je vladao tada a vlada i sada... imao je stari BUkovski jednu dobru izjavu, ali o tome nesto kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:52 am

17 godina... pa dobro, mozda za koji mjesec i sklonis taj ''peace'' Laughing
Nazad na vrh Ići dole
RockLegend
Pocinjem Rokati !
Pocinjem Rokati !
RockLegend


Broj poruka : 191
Datum upisa : 13.03.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 9:13 am

<3poet-heart<3 ::
Baraba ::
pa Bukovski i nije pisac, nego uzegli raspali smecar... U tome i jeste poenta... a znaci sada ti se svidja Koeljo? A koliko godinici imas? Ne preko 15 pretpostavljam...

...17...godina...i to uopste nije bitno...on je propalitet bio,i bio je pisac...umro je...i to je nbt...bitno je da ja volim Koelja i da je moje misljenje da nemas prava da umanjujes necije ime ako nisi procitao ni jedno njegovo delo...ako jesi izvinjavam se...moja greska...svako ima pravo na svoje misljenje...

a sta reci...tvoje misljenje ce se vremenom mijenjati.
I kod ostalih ljudi nasih godina je slicno dok naidju na nesto sto lici na umjetnost ljudi obicno misle da je to vrh, ali ne, ima mntogo boljih i vecih dijela od toga.
Citao sam Koelja,ali samo jednu knjigu te nemogu dati svoje
misljenje o njemu. Isto vrijedi i za Bukovskog.
Na prvi pogled oba su odlicni pisci, ali pred nama je jos godina ucenja i citanja da bi tek onda shvatili sta je dobro a sta nije. U 16 ili 17 to nije moguce odluciti.


Poslednji izmenio RockLegend dana Sre Sep 22, 2010 9:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Baraba
Dusevni Rocker
Dusevni Rocker
Baraba


Broj poruka : 1316
Datum upisa : 19.05.2010

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:38 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Stella*
Svakodnevni Rocker
Svakodnevni Rocker
*Stella*


Broj poruka : 595
Datum upisa : 27.08.2010
Godina : 30

Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 2:49 pm

Baraba ::
17 godina... pa dobro, mozda za koji mjesec i sklonis taj ''peace'' Laughing

WTF?! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?   Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste poslednje pročitali, šta trenutno čitate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta trenutno slusate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rock Soul :: Off topic :: Književnost-
Skoči na: